Organization Calendar (Delaware / Komoka / Mt Brydges Minor Baseball)

PrintOrganization Calendar
<< PrevJun 23, 2019-Jul 13, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Jun 23Jun 24Jun 25Jun 26Jun 27Jun 28Jun 29
Midget Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Senior Rookie LL
6:00 PM
vs. Byron 1
Kilworth [RMW31]
Mosquito LL 1 (Ernie)
6:00 PM
vs. Mosquito LL 2 (John)
Junior Rookie LL 2 (Nick)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Rookie Select
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Midget LL 1 (Steve)
6:00 PM-8:00 PM
TENTATIVE PRACTICE
Bantam Select
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:30 PM
@ Southwest #2
Squirt Girls LL 2 (Dean)
6:30 PM
@ Byron
Mite Girls LL
6:30 PM
@ Ilderton
Peewee Select
6:30 PM-8:30 PM
Practice
Junior Boys
8:30 PM
@ South London 1
Bantam Girls LL
8:30 PM
vs. Byron #1
Midget LL 2 (Dan)
8:30 PM
vs. Oakridge 1
Bantam Girls LL
6:00 PM
vs. North #2
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Squirt Girls LL 2 (Dean)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Bantam LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 2 (John)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee LL 1 (Karen)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee LL 2 (Paul)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Intermediate Ladies Tri-County
8:30 PM
@ South
Midget Girls LL
8:30 PM
vs. Innerkip Jr Eagles
Peewee Select
8:30 PM
@ St. Thomas Select
Rookie Select
6:00 PM
@ St. Thomas Select
New York Central [RookSel58]
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:00 PM
vs. Byron 2
Midget LL 1 (Steve)
6:00 PM
@ Southwest London 1
Hamlyn [MW38]
Peewee LL 1 (Karen)
6:00 PM
vs. Peewee LL 2 (Paul)
Mosquito LL 2 (John)
6:00 PM
vs. Camlachie Red
Mosquito Select
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Senior Rookie LL
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Mosquito LL 3 (Adam)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Midget LL 2 (Dan)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 1 (Ernie)
6:30 PM
@ Forest 1
Novice Girls LL
6:30 PM
vs. Dorchester #1
Mite Girls LL
6:30 PM
@ North
Intermediate Ladies Tri-County
8:30 PM
vs. Zurich
Blastball 1 Tigers
5:45 PM
@ Cheetahs
Blastball 2 Cheetahs
5:45 PM
vs. Tigers
Bantam LL
6:00 PM
vs. Southwest London 1
Junior Rookie LL 2 (Nick)
6:00 PM
@ Byron 4
Senior Rookie LL
6:00 PM
@ Byron 4
Riverbend [RMW36]
Mosquito LL 3 (Adam)
6:00 PM
vs. Camlachie Red
Peewee Select
6:00 PM
@ Dorchester Select 1
Dorchester (4) [PWSel18]
Peewee LL 2 (Paul)
6:00 PM
vs. Camlachie Black
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Novice Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee LL 1 (Karen)
6:30 PM
@ Camlachie Red
Blastball 5 Panthers
6:30 PM
@ Cougars
Blastball 6 Cougars
6:30 PM
vs. Panthers
Midget Competitive
7:00 PM
@ Tillsonburg Otters
Blastball 4 Lions
7:15 PM
vs. Jaguars
Blastball 3 Jaguars
7:15 PM
@ Lions
Bantam Select
8:00 PM
@ Dorchester Select
Mosquito Select
6:00 PM
vs. North London Nationals Select
Komoka Front [MosqSel08]
Rookie Select
6:00 PM
vs. Southwest London Select
Junior Boys
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 3 (Adam)
6:30 PM
@ Camlachie Black
Peewee Select
6:30 PM
vs. Dorchester Select 1
Junior Boys
8:30 PM
vs. Eager Beaver 1
Bantam Select
9:00 AM-11:00 AM
Practice
Mite Girls LL
9:00 AM-11:00 AM
Practice
Squirt Girls LL 2 (Dean)
10:00 AM-11:30 AM
Practice
Jun 30Jul 01Jul 02Jul 03Jul 04Jul 05Jul 06
Midget Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Midget LL 2 (Dan)
6:30 PM
@ Lucan-Ilderton 1
Lucan (1) [MW40]
Junior Boys
8:30 PM
@ Thamesford 1
Senior Rookie LL
6:00 PM
vs. Strathroy 2
Kilworth [RMW37]
Bantam Select
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 1 (Ernie)
7:00 PM
vs. Camlachie Black
Intermediate Ladies Tri-County
8:30 PM
@ Zurich
Rookie Select
6:00 PM
@ Southwest London Select
Senior Rookie LL
6:00 PM
@ Byron 2
Riverbend [RMW39]
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Midget Competitive
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee LL 1 (Karen)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 2 (John)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Bantam LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Squirt Girls LL 2 (Dean)
6:30 PM
vs. Delaware #1
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:30 PM
@ Delaware #2
Peewee LL 2 (Paul)
6:30 PM
@ Camlachie Black
Mite Girls LL
6:30 PM
vs. North
Midget LL 1 (Steve)
8:00 PM-9:30 PM
Practice
Bantam Select
8:30 PM
@ London West Select
Bantam Girls LL
8:30 PM
@ Southwest #1
Midget Girls LL
8:30 PM
vs. Fullarton A's 2
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:00 PM
vs. Forest 1
Mosquito LL 2 (John)
6:00 PM
@ Strathroy 1
Bantam LL
6:00 PM
@ St. Thomas 1
Peewee LL 1 (Karen)
6:00 PM
vs. Camlachie Black
Senior Rookie LL
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Midget LL 2 (Dan)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 3 (Adam)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Novice Girls LL
6:30 PM
vs. North #1
Mosquito Select
6:30 PM
@ North Middlesex Select
Ailsa Craig [MosqSel52]
Intermediate Ladies Tri-County
8:30 PM
vs. South
Midget LL 1 (Steve)
8:30 PM
vs. Oakridge 1
Blastball 3 Jaguars
5:45 PM
@ Cougars
Blastball 6 Cougars
5:45 PM
vs. Jaguars
Peewee LL 2 (Paul)
6:00 PM
vs. North Middlesex Parkhill
Bantam LL
6:00 PM
vs. St. Thomas 2
Junior Rookie LL 2 (Nick)
6:00 PM
vs. Byron 1
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Novice Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mite Girls LL
6:30 PM
vs. Southwest #1
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:30 PM
@ Forest 1
Mosquito LL 1 (Ernie)
6:30 PM
@ North Middlesex Parkhill
Blastball 1 Tigers
6:30 PM
vs. Lions
Blastball 4 Lions
6:30 PM
@ Tigers
Peewee LL 1 (Karen)
7:00 PM
@ North Middlesex Lieury
Lieury [PW51]
Blastball 5 Panthers
7:15 PM
vs. Cheetahs
Blastball 2 Cheetahs
7:15 PM
@ Panthers
Midget Competitive
8:30 PM
@ North London Nationals
Mosquito Select
6:00 PM
vs. St. Thomas Select
Komoka Front [MosqSel03]
Rookie Select
6:00 PM
vs. St. Thomas Select
Junior Boys
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee Select
6:30 PM-8:30 PM
Practice
Junior Boys
8:30 PM
vs. Thamesford 1
Bantam Select
9:00 AM-11:00 AM
Practice
Bantam Select
10:00 AM
vs. London West Select
Squirt Girls LL 2 (Dean)
10:00 AM-11:30 AM
Practice
Mosquito Select
1:00 PM
@ Wyoming Select
Centennial [MosqSel84]
Jul 07Jul 08Jul 09Jul 10Jul 11Jul 12Jul 13
Peewee Select
3:30 PM
@ St. Thomas Select
Rookie Select
6:00 PM
@ St. Thomas Select
Midget Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Junior Rookie LL 2 (Nick)
6:00 PM
@ Byron 1
Senior Rookie LL
6:00 PM
vs. Strathroy 1
Kilworth [RMW43]
Mosquito LL 1 (Ernie)
6:00 PM
vs. Camlachie Red
Junior Rookie LL 2 (Nick)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Bantam Select
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Midget LL 1 (Steve)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mite Girls LL
6:30 PM
@ Byron #1
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:30 PM
vs. Nelson Park
Squirt Girls LL 2 (Dean)
6:30 PM
@ Southwest #2
Peewee Select
6:30 PM-8:30 PM
Practice
Bantam LL
7:00 PM
@ Strathroy 1
Alexandra [BC42]
Midget LL 2 (Dan)
8:30 PM
vs. Byron 1
Bantam Girls LL
8:30 PM
vs. Byron #2
Midget Girls LL
8:30 PM
@ Cambridge Cougars
Mosquito Select
6:00 PM
@ Strathroy Select
York Street (2) [MosqSel79]
Rookie Select
6:00 PM
@ North London Select
Stoneybrook (1) [RookSel34]
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:00 PM
@ Byron 2
Squirt Girls LL 2 (Dean)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Mosquito LL 2 (John)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee LL 1 (Karen)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Bantam Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Peewee LL 2 (Paul)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Bantam LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Midget Competitive
8:00 PM
@ Wyoming Wranglers
Canton [18U108]
Bantam Select
8:30 PM
vs. Southwest London Select
Komoka Back [14U10]
Midget LL 1 (Steve)
8:30 PM
@ St. Thomas 2
Midget Girls LL
8:30 PM-10:30 PM
Practice
Midget LL 2 (Dan)
6:00 PM
@ Southwest London 1
Hamlyn [MW50]
Peewee LL 1 (Karen)
6:00 PM
vs. Camlachie Red
Mosquito LL 2 (John)
6:00 PM
vs. Strathroy 2
Senior Rookie LL
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Mosquito Select
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Junior Rookie LL 1 (Brent)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Mosquito LL 3 (Adam)
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:30 PM
@ Ilderton
Bantam Girls LL
6:30 PM
@ Southwest #2
Novice Girls LL
6:30 PM
vs. North #2
Midget LL 1 (Steve)
8:30 PM
vs. St. Thomas 1
Intermediate Ladies Tri-County
8:30 PM
vs. Chippewa
Blastball 5 Panthers
5:45 PM
vs. Jaguars
Blastball 3 Jaguars
5:45 PM
@ Panthers
Peewee LL 2 (Paul)
6:00 PM
vs. Camlachie Red
Mosquito LL 3 (Adam)
6:00 PM
vs. Strathroy 1
Junior Rookie LL 2 (Nick)
6:00 PM
vs. Forest 1
Mosquito LL 1 (Ernie)
6:00 PM-7:30 PM
Practice
Bantam LL
6:00 PM-8:00 PM
Linked Game Deleted
Novice Girls LL
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Blastball 1 Tigers
6:30 PM
@ Lions
Mite Girls LL
6:30 PM
@ Southwest #2
Squirt Girls LL 1 (Jamie)
6:30 PM
vs. South
Blastball 4 Lions
6:30 PM
vs. Tigers
Blastball 6 Cougars
7:15 PM
vs. Cheetahs
Blastball 2 Cheetahs
7:15 PM
@ Cougars
Intermediate Ladies Tri-County
8:30 PM
@ Oakridge
Midget Girls LL
8:30 PM
@ Tavistock Athletics
Junior Boys
8:30 PM
@ South London 1
Midget Competitive
8:30 PM
vs. St. Thomas Cardinals
Komoka Back [18U013]
Mosquito Select
6:00 PM
vs. Southwest London Scorpions Select
Komoka Front [MosqSel04]
Rookie Select
6:00 PM
vs. Aylmer Select
Junior Boys
6:00 PM-8:00 PM
Practice
Mosquito LL 3 (Adam)
6:30 PM
@ North Middlesex Lieury
Lieury [MW53]
Mosquito LL 2 (John)
6:30 PM
@ Camlachie Black
Junior Boys
8:30 PM
vs. South London 1
Bantam Select
9:00 AM-11:00 AM
Practice
Mite Girls LL
9:00 AM-11:00 AM
Practice
Mosquito LL 3 (Adam)
10:00 AM
@ Forest 1
Squirt Girls LL 2 (Dean)
10:00 AM-11:30 AM
Practice
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
Printed from dkmb.ca on Monday, June 24, 2019 at 3:13 PM