Schedule & Results (Delaware / Komoka / Mt Brydges Minor Baseball)

PrintSchedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
May 10 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectIlderton/Lucan Mount Brydges Arena
May 11 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2North #2 Delaware Main
May 12 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 213U LL 1 - Komoka Delaware Lions Park
May 13 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectDorchester Mount Brydges Arena
May 14 202210:00 AM 9U (Rookie) SelectLondon Tincaps 8U Oakridge Arena Lower
S11u36May 16 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectLucan-Ilderton AthleticsLucan (2)
May 16 20226:30 PM U15 Girls FastballByron Delaware Main
May 17 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Dorchester Dorchester #3
May 17 20226:30 PM U11 Girls FastballDorchester #2 Delaware Main
May 18 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 1 Komoka Front
May 18 20228:30 PM U17 Girls FastballDorchester Dorchester #2
May 19 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Southwest #2 Delaware Main
12u06May 20 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon Badgers 11UDelaware Main
S11u09May 20 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectSarnia Brigade 11U SOBAMount Brydges Arena
11uW2May 23 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 111U (Mosquito) LL 2Komoka Front
May 23 20226:30 PM U17 Girls FastballNorth #1 Stronach #1
13uW1May 24 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 113U (Peewee) LL 2Delaware Lions Park
9uW1May 24 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 2York Street (3)
11uW4May 24 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Forest BlackKomoka Front
May 24 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Ilderton #2 Poplar Hill
9uW2May 25 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 19U (Rookie Sr) LL 2Kilworth
7uW1May 25 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 1Forest 1Komoka Libro (Small)
12u04May 25 20226:00 PM 12U (Peewee) RepNorth London NationalsMount Brydges Arena
13uW3May 25 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2North Middlesex 1Delaware Lions Park
S11u68May 25 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectSt. Thomas CardinalsNew York Central
11uW6May 25 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 1North Middlesex Ailsa CraigAilsa Craig
13uW4May 25 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 1Camlachie 1Camlachie (3)
15uW1May 25 20227:00 PM 15U (Bantam) LL 2Strathroy 2Alexandra
18uHL2May 25 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1St. Thomas CentennialKomoka Back
May 25 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 2 Komoka Front
May 26 20225:45 PM Blastball CheetahsBlastball 1 Tigers Kilworth
May 26 20225:45 PM Blastball TigersBlastball Cheetahs Kilworth
8u55May 26 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectSt. Thomas CardinalsDoug Tarry (2)
15uW2May 26 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 215U (Bantam) LL 1Komoka Back
7uW2May 26 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 27U (Rookie Jr) LL 1Komoka Libro (Small)
May 26 20226:30 PM Blastball JaguarsBlastball 4 Lions Kilworth
May 26 20226:30 PM Blastball LionsBlastball 3 Jaguars Kilworth
May 26 20226:30 PM U11 Girls FastballSouthwest #2 Jesse Davidson
May 26 20226:30 PM U15 Girls FastballSouthwest Stronach #2
May 26 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1South Delaware Main
May 26 20227:30 PM Blastball PanthersBlastball 6 Cougers Kilworth
May 26 20227:30 PM Blastball CougarsBlastball 5 Panthers Kilworth
May 26 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyOakridge West Lions Diamond
18uHL4May 26 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2Thedford 1Komoka Back
12u03May 27 20226:00 PM 12U (Peewee) RepSarnia Brigade 12UDelaware Main
8u23May 27 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectLondon TalonsKiwanis (2)
18uHL6May 30 20226:00 PM 18U (Midget) LL 1Dorchester 1Dorchester ORC
9uW4May 30 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 39U (Rookie Sr) LL 1Kilworth
8u05May 30 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectDorchester DiamondbacksMount Brydges Arena
11uW10May 30 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Strathroy 2Komoka Front
May 30 20226:30 PM U15 Girls FastballSouth Delaware Main
May 30 20226:30 PM U11 Girls FastballIlderton #1 Market St
7uW3May 30 20226:30 PM 7U (Rookie Jr) LL 2Forest 1Rick Goodhand
15uW7May 30 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Thedford 1Komoka Back
13uW5May 31 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1Strathroy 1Delaware Lions Park
11uW13May 31 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Strathroy 1Komoka Front
9uW6May 31 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 2Kilworth
13uW6May 31 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 2Forest 1McRae Park
May 31 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Ilderton #2 Poplar Hill
May 31 20228:30 PM U17 Girls FastballNorth #2 Delaware Main
12u08Jun 01 20226:00 PM 12U (Peewee) RepSarnia Brigade 12UMount Brydges Arena
9uW7Jun 01 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 1Kilworth
13uW7Jun 01 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2Strathroy 1Delaware Lions Park
Jun 01 20226:30 PM U15 Girls FastballDorchester Dorchester #2
13uW9Jun 01 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 1North Middlesex 1Parkhill (A)
11uW17Jun 01 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 2Forest RedRick Goodhand
Jun 01 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyOakridge Komoka Front
18uHL10Jun 01 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1Dorchester 1Komoka Back
18uHL9Jun 01 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2St. Thomas CentennialCentennial Sports (Cardinal Field)
Jun 02 20225:45 PM Blastball LionsBlastball 5 Panthers Kilworth
Jun 02 20225:45 PM Blastball PanthersBlastball 4 Lions Kilworth
15uW9Jun 02 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Camlachie 1Komoka Back
7uW4Jun 02 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 2Forest 1Komoka Libro (Small)
Jun 02 20226:30 PM Blastball CheetahsBlastball 6 Cougars Kilworth
Jun 02 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Byron #2 Complex #1
Jun 02 20226:30 PM Blastball CougarsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
Jun 02 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Ilderton #1 Poplar Hill
Jun 02 20227:30 PM Blastball JaguarsBlastball 1 Tigers Kilworth
Jun 02 20227:30 PM Blastball TigersBlastball Jaguars Kilworth
18uHL12Jun 02 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2Southwest London 1Komoka Back
15uW10Jun 02 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1North Middlesex 1Parkhill (B)
S11u10Jun 03 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectSt. Thomas CardinalsMount Brydges Arena
12u80Jun 06 20226:00 PM 12U (Peewee) RepSt. Thomas CardinalsNew York Central
15uW11Jun 06 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Strathroy 1Alexandra
9uW9Jun 06 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 3Kilworth
11uW19Jun 06 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Forest RedKomoka Front
11uW21Jun 06 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 2Camlachie 1Camlachie (3)
7uW5Jun 06 20226:30 PM 7U (Rookie Jr) LL 1Forest 1Rick Goodhand
Jun 06 20226:30 PM U15 Girls FastballNorth #2 Delaware Main
15uW12Jun 06 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Strathroy 2Komoka Back
18uHL15Jun 06 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2Eager Beaver 1City Wide (Upper)
11uW22Jun 07 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2North Middlesex ParkhillKomoka Front
9uW11Jun 07 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 2York Street (3)
13uW10Jun 07 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1Strathroy 1York Street (2)
9uW10Jun 07 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 1Kilworth
12u53Jun 07 20226:00 PM 12U (Peewee) RepNorth London NationalsNorth London (3)
11uW23Jun 07 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 1Forest BlackRick Goodhand
Jun 07 20226:30 PM U11 Girls FastballDorchester #1 Delaware Main
Jun 07 20228:30 PM U17 Girls FastballDorchester Delaware Main
9uW13Jun 08 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 3York Street (3)
7uW6Jun 08 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 1Forest 1Komoka Libro (Small)
9uW12Jun 08 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 1Kilworth
13uW12Jun 08 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2Strathroy 1Delaware Lions Park
Jun 08 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Delaware #2 Delaware Main
Jun 08 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Delaware #1 Delaware Main
18uHL18Jun 08 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1North Middlesex 1Komoka Back
Jun 08 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyDreamcatchers Komoka Front
Jun 09 20225:45 PM Blastball CheetahsBlastball 5 Panthers Kilworth
Jun 09 20225:45 PM Blastball PanthersBlastball 2 Cheetahs Kilworth
15uW14Jun 09 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Thedford 1Komoka Back
8u32Jun 09 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectLondon West TincapsOakridge Optimist (Lower)
Jun 09 20226:30 PM Blastball LionsBlastball 1Tigers Kilworth
Jun 09 20226:30 PM Blastball TigersBlastball Lions Kilworth
Jun 09 20227:30 PM Blastball JaguarsBlastball 6 Cougers Kilworth
Jun 09 20227:30 PM Blastball CougarsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
18uHL20Jun 09 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2North Middlesex 1Komoka Back
Jun 10 20226:00 PM U17 Girls FastballSouthwest Komoka Front
18uHL22Jun 13 20226:00 PM 18U (Midget) LL 2Dorchester 1Dorchester ORC
8u01Jun 13 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectLondon TalonsMount Brydges Arena
9uW14Jun 13 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 1York Street (3)
11uW27Jun 13 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Camlachie 1Komoka Front
18uHL24Jun 13 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1St. Thomas CentennialCentennial Sports (Cardinal Field)
15uW18Jun 13 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Camlachie 1Komoka Back
9uW15Jun 14 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 2Kilworth
13uW14Jun 14 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1North Middlesex 1Delaware Lions Park
11uW29Jun 14 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Strathroy 3Komoka Front
Jun 14 20226:30 PM U15 Girls FastballNorth #1 Stronach #1
Jun 14 20226:30 PM U11 Girls FastballSouthwest #1 Delaware Main
11uW30Jun 14 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 1North Middlesex ParkhillParkhill (A)
Jun 14 20228:30 PM U17 Girls FastballSouthwest Lambeth #1
7uW7Jun 15 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 17U (Rookie Jr) LL 2Komoka Libro (Small)
9uW16Jun 15 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 3Kilworth
12u09Jun 15 20226:00 PM 12U (Peewee) RepNorth London NationalsMount Brydges Arena
11uW32Jun 15 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 2North Middlesex Ailsa CraigAilsa Craig
13uW16Jun 15 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 2North Middlesex 1Parkhill (A)
Jun 15 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Southwest #2 Delaware Main
18uHL27Jun 15 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1Thedford 1Komoka Back
Jun 15 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyLightning U23 Komoka Front
Jun 16 20225:45 PM Blastball LionsBlastball 6 Cougers Kilworth
Jun 16 20225:45 PM Blastball CougarsBlastball 4 Lions Kilworth
7uW8Jun 16 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 27U (Rookie Jr) LL 1Komoka Libro (Small)
15uW20Jun 16 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 215U (Bantam) LL 1Komoka Back
Jun 16 20226:30 PM Blastball CheetahsBlastball 3 Jaguars Kilworth
Jun 16 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Ilderton #1 Delaware Main
Jun 16 20226:30 PM Blastball JaguarsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
18uHL29Jun 16 20227:00 PM 18U (Midget) LL 2Strathroy 1Alexandra
Jun 16 20227:30 PM Blastball PanthersBlastball 1 Tigers Kilworth
Jun 16 20227:30 PM Blastball TigersBlastball Panthers Kilworth
S11u04Jun 17 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectLucan-Ilderton AthleticsMount Brydges Arena
12u13Jun 20 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon Badgers 11UStronach (3)
8u08Jun 20 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectNorth London NationalsMount Brydges Arena
9uW17Jun 20 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 39U (Rookie Sr) LL 2Kilworth
11uW36Jun 20 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Strathroy 3Fairgrounds (Welch)
15uW23Jun 20 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 1Strathroy 1Alexandra
7uW9Jun 20 20226:30 PM 7U (Rookie Jr) LL 2Forest 1Rick Goodhand
15uW24Jun 20 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 2Camlachie 1Komoka Back
18uHL32Jun 20 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1Eager Beaver 1City Wide (Upper)
11uW38Jun 21 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Strathroy 2Komoka Front
13uW18Jun 21 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1Forest 1Delaware Lions Park
9uW19Jun 21 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 2York Street (3)
13uW19Jun 21 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2Strathroy 1York Street (2)
Jun 21 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1DORCHERSTER Dorchester #3
Jun 21 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Byron #1 Complex #2
Jun 21 20226:30 PM U11 Girls FastballIlderton #2 Heritage #2
Jun 21 20226:30 PM U15 Girls FastballSouth Glanworth #2 (back)
Jun 21 20228:00 PM Intermediate Ladies Tri-CountyDreamcatchers Chippewa
Jun 21 20228:30 PM U17 Girls FastballSouth Glanworth #2 (back)
9uW20Jun 22 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 19U (Rookie Sr) LL 3Kilworth
9uW21Jun 22 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 3York Street (3)
Jun 22 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2North #1 Delaware Main
13uW20Jun 22 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 2Camlachie 1Camlachie (3)
Jun 22 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyLightning Int Stronach Park
15uW26Jun 22 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Strathroy 1Komoka Back
Jun 23 20225:45 PM Blastball TigersBlastball Cougars Kilworth
Jun 23 20225:45 PM Blastball CougarsBlastball 1 Tigers Kilworth
7uW10Jun 23 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 2Forest 1Komoka Libro (Small)
Jun 23 20226:30 PM Blastball PanthersBlastball 3 Jaguars Kilworth
Jun 23 20226:30 PM Blastball JaguarsBlastball 5 Panthers Kilworth
Jun 23 20227:30 PM Blastball CheetahsBlastball 4 Lions Kilworth
Jun 23 20227:30 PM Blastball LionsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
Jun 23 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyLightning U19 Stronach Park
15uW28Jun 23 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 2North Middlesex 1Parkhill (B)
18uHL36Jun 23 20228:30 PM 18U (Midget) LL 218U (Midget) LL 1Komoka Back
8u13Jun 24 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectDorchester DiamondbacksDorchester (1)
S11u07Jun 24 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectLondon West TincapsMount Brydges Arena
15uW29Jun 25 202210:00 AM 15U (Bantam) LL 1Thedford 1Thedford Legacy
18uHL37Jun 25 202212:30 PM 18U (Midget) LL 2Thedford 1Thedford Legacy
8u06Jun 27 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectSarnia Brigade 8UMount Brydges Arena
11uW44Jun 27 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1North Middlesex Ailsa CraigKomoka Front
9uW22Jun 27 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 2Kilworth
Jun 27 20226:30 PM U15 Girls FastballDorchester Delaware Main
7uW11Jun 27 20226:30 PM 7U (Rookie Jr) LL 1Forest 1Rick Goodhand
15uW31Jun 27 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1North Middlesex 1Komoka Back
9uW24Jun 28 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 29U (Rookie Sr) LL 1Kilworth
13uW22Jun 28 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 113U (Peewee) LL 2Delaware Lions Park
11uW46Jun 28 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Forest RedKomoka Front
Jun 28 20228:30 PM U17 Girls FastballNorth #1 Delaware Main
13uW25Jun 29 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2Forest 1Delaware Lions Park
7uW12Jun 29 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 17U (Rookie Jr) LL 2Komoka Libro (Small)
12u01Jun 29 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon West TincapsMount Brydges Arena
S11u21Jun 29 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectDorchester DiamondbacksHarrietsville
Jun 29 20226:30 PM U11 Girls FastballBryon #2 Complex #2
Jun 29 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Southwest #1 Delaware Main
13uW26Jun 29 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 1Camlachie 1Camlachie (3)
18uHL41Jun 29 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1Southwest London 1Komoka Back
18uHL42Jun 29 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2North Middlesex 1Parkhill (B)
Jun 29 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyLightning Int Komoka Front
Jun 30 20225:45 PM Blastball CheetahsBlastball 1 Tigers Kilworth
Jun 30 20225:45 PM Blastball TigersBlastball Cheetahs Kilworth
7uW13Jun 30 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 2Forest 1Komoka Libro (Small)
11uW51Jun 30 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Strathroy 1York Street (3)
15uW32Jun 30 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Strathroy 2Komoka Back
Jun 30 20226:30 PM Blastball JaguarsBlastball 4 Lions Kilworth
Jun 30 20226:30 PM Blastball LionsBlastball 3 Jaguars Kilworth
Jun 30 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1North #2 Delaware Main
15uW33Jun 30 20226:30 PM 15U (Bantam) LL 1Camlachie 1Lakeshore
Jun 30 20227:30 PM Blastball CougarsBlastball 5 Panthers Kilworth
Jun 30 20227:30 PM Blastball PanthersBlastball 6 Cougers Kilworth
Jun 30 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 2 Byron Complex
12u07Jul 01 20226:00 PM 12U (Peewee) RepSt. Thomas CardinalsDelaware Main
8u04Jul 04 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectLondon TalonsMount Brydges Arena
11uW52Jul 04 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Forest BlackKomoka Front
9uW27Jul 04 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 1York Street (3)
11uW53Jul 04 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Strathroy 3Fairgrounds (Welch)
9uW26Jul 04 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 39U (Rookie Sr) LL 1Kilworth
7uW14Jul 04 20226:30 PM 7U (Rookie Jr) LL 1Forest 1Rick Goodhand
Jul 04 20226:30 PM U17 Girls FastballNorth #2 Stronach #2
Jul 04 20226:30 PM U15 Girls FastballSouthwest Delaware Main
15uW37Jul 04 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Strathroy 2Komoka Back
13uW28Jul 05 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1Strathroy 1York Street (2)
13uW29Jul 05 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 2Forest 1McRae Park
11uW56Jul 05 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 2Forest BlackRick Goodhand
Jul 05 20226:30 PM U11 Girls FastballNorth Delaware Main
Jul 05 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyLightning U23 Stronach Park
Jul 05 20228:30 PM U17 Girls FastballSouth Delaware Main
9uW29Jul 06 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 19U (Rookie Sr) LL 2Kilworth
13uW30Jul 06 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2Camlachie 1Delaware Lions Park
12u37Jul 06 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon West TincapsWest Lions
S11u74Jul 06 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectSt. Thomas CardinalsNew York Central
11uW58Jul 06 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 1Forest RedRick Goodhand
Jul 06 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Southwest #1 Jesse Davidson
Jul 06 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyLightning U19 Komoka Front
18uHL49Jul 06 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1Strathroy 1Komoka Back
Jul 07 20225:45 PM Blastball CougarsBlastball 4 Lions Kilworth
Jul 07 20225:45 PM Blastball LionsBlastball 6 Cougers Kilworth
7uW15Jul 07 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 27U (Rookie Jr) LL 1Komoka Libro (Small)
Jul 07 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Byron #2 Complex #1
Jul 07 20226:30 PM Blastball TigersBlastball Panthers Kilworth
Jul 07 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Byron #1 Delaware Main
Jul 07 20226:30 PM Blastball CheetahsBlastball 5 Panthers Kilworth
15uW39Jul 07 20226:30 PM 15U (Bantam) LL 2Camlachie 1Lakeshore
Jul 07 20226:30 PM Blastball PanthersBlastball 2 Cheetahs Kilworth
18uHL50Jul 07 20227:00 PM 18U (Midget) LL 1Strathroy 1Alexandra
Jul 07 20227:30 PM Blastball JaguarsBlastball 1 Tigers Kilworth
15uW40Jul 07 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1North Middlesex 1Parkhill (B)
18uHL51Jul 07 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2St. Thomas CentennialKomoka Back
S11u01Jul 08 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectDorchester DiamondbacksMount Brydges Arena
15uW41Jul 09 202210:00 AM 15U (Bantam) LL 2Thedford 1Thedford Legacy
18uHL52Jul 09 202212:30 PM 18U (Midget) LL 1Thedford 1Thedford Legacy
S11u49Jul 10 202212:00 PM 11U (Mosquito) SelectNorth London NationalsNorth London (3)
9uW30Jul 11 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 3Kilworth
9uW31Jul 11 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 1York Street (3)
12u20Jul 11 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon Badgers 11UStronach (3)
7uW16Jul 11 20226:30 PM 7U (Rookie Jr) LL 2Forest 1Rick Goodhand
Jul 11 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2South Glanworth
Jul 11 20226:30 PM U15 Girls FastballNorth #1 Delaware Main
15uW43Jul 11 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 115U (Bantam) LL 2Komoka Back
11uW62Jul 12 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 211U (Mosquito) LL 1Komoka Front
18uHL55Jul 12 20226:00 PM 18U (Midget) LL 1Southwest London 1City Wide (Upper)
9uW32Jul 12 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 2York Street (3)
Jul 12 20226:30 PM U11 Girls FastballSouthwest #2 Delaware Main
12u10Jul 13 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon West TincapsMount Brydges Legion
13uW34Jul 13 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 213U (Peewee) LL 1Delaware Lions Park
9uW33Jul 13 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 3York Street (3)
15uW44Jul 13 20227:00 PM 15U (Bantam) LL 1Strathroy 2Alexandra
Jul 13 20228:30 PM U17 Girls FastballDorchester Dorchester #2
18uHL57Jul 13 20228:30 PM 18U (Midget) LL 118U (Midget) LL 2Komoka Back
Jul 14 20225:45 PM Blastball JaguarsBlastball 5 Panthers Kilworth
Jul 14 20225:45 PM Blastball PanthersBlastball 3 Jaguars Kilworth
Jul 14 20225:45 PM Blastball TigersBlastball Panthers Kilworth
8u34Jul 14 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectLondon West TincapsOakridge Optimist (Lower)
15uW45Jul 14 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Strathroy 1Komoka Back
Jul 14 20226:30 PM U11 Girls FastballBryon #1 Complex #2
Jul 14 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1North #1 Delaware Main
Jul 14 20226:30 PM Blastball LionsBlastball 1Tigers Kilworth
Jul 14 20227:30 PM Blastball CheetahsBlastball 6 Cougars Kilworth
Jul 14 20227:30 PM Blastball CougarsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
18uHL59Jul 14 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2Strathroy 1Komoka Back
S11u05Jul 15 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectLucan-Ilderton AthleticsMount Brydges Arena
8u02Jul 18 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectSt. Thomas CardinalsMount Brydges Arena
9uW34Jul 18 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 1Kilworth
Jul 18 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1South Glanworth #1 (front)
11uW69Jul 18 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 1Camlachie 1Camlachie (3)
Jul 18 20226:30 PM U15 Girls FastballByron Complex #2
9uW35Jul 19 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 3Kilworth
8u36Jul 19 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectNorth London NationalsStoneybrook (1)
11uW70Jul 19 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Strathroy 1Komoka Front
13uW36Jul 19 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1North Middlesex 1Delaware Lions Park
12u34Jul 19 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon TalonsKiwanis (1)
18uHL63Jul 19 20226:00 PM 18U (Midget) LL 2Southwest London 1City Wide (Upper)
11uW72Jul 19 20226:30 PM 11U (Mosquito) LL 2North Middlesex ParkhillParkhill (A)
Jul 19 20228:30 PM U17 Girls FastballSouthwest Delaware Main
9uW37Jul 20 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 3York Street (3)
9uW36Jul 20 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 2Kilworth
7uW17Jul 20 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 1Forest 1Komoka Libro (Small)
S11u44Jul 20 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectNorth London NationalsNorth London (1)
Jul 20 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Ilderton #2 Delaware Main
13uW39Jul 20 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 2North Middlesex 1Parkhill (A)
18uHL64Jul 20 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1Eager Beaver 1Komoka Back
Jul 21 20225:45 PM Blastball PanthersBlastball 6 Cougers Kilworth
Jul 21 20226:30 PM Blastball JaguarsBlastball 6 Cougers Kilworth
Jul 21 20226:30 PM Blastball CougarsBlastball 3 Jaguars Kilworth
Jul 21 20226:30 PM U11 Girls FastballDorchester #2 Harrietsville Diamond
Jul 21 20227:30 PM Blastball TigersBlastball Jaguars Kilworth
Jul 21 20227:30 PM Blastball LionsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
Jul 21 20227:30 PM Blastball CheetahsBlastball 4 Lions Kilworth
Jul 21 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 2 Byron Complex
18uHL67Jul 21 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2Eager Beaver 1Komoka Back
12u02Jul 22 20226:00 PM 12U (Peewee) RepSt. Thomas CardinalsDelaware Main
S11u03Jul 22 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectWyoming WranglersMount Brydges Arena
15uW52Jul 25 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Strathroy 1Alexandra
8u09Jul 25 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectDorchester DiamondbacksMount Brydges Arena
9uW38Jul 25 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 1York Street (3)
11uW75Jul 25 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1North Middlesex ParkhillKomoka Front
Jul 25 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Southwest #2 Jesse Davidson
Jul 25 20226:30 PM U15 Girls FastballSouth Delaware Main
Jul 25 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 1 Byron Complex
15uW53Jul 25 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Thedford 1Komoka Back
11uW77Jul 26 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Camlachie 1Komoka Front
9uW39Jul 26 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 29U (Rookie Sr) LL 3Kilworth
13uW40Jul 26 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1Forest 1Delaware Lions Park
Jul 26 20226:30 PM U11 Girls FastballIlderton #1 Delaware Main
Jul 26 20228:30 PM U17 Girls FastballNorth #2 Delaware Main
9uW41Jul 27 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 1Strathroy 3Kilworth
7uW18Jul 27 20226:00 PM 7U (Rookie Jr) LL 17U (Rookie Jr) LL 2Komoka Libro (Small)
13uW42Jul 27 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 2Camlachie 1Delaware Lions Park
S11u29Jul 27 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectLondon West TincapsHazelden
12u47Jul 27 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon West TincapsWest Lions
15uW55Jul 27 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 2North Middlesex 1Komoka Back
18uHL70Jul 27 20228:30 PM 18U (Midget) LL 1North Middlesex 1Parkhill (B)
Jul 27 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 1 Komoka Front
Jul 28 20225:45 PM Blastball CheetahsBlastball 3 Jaguars Kilworth
Jul 28 20225:45 PM Blastball JaguarsBlastball 2 Cheetahs Kilworth
11uW83Jul 28 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Strathroy 1York Street (3)
11uW82Jul 28 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Strathroy 2Fairgrounds (Welch)
Jul 28 20226:30 PM Blastball TigersBlastball Cougars Kilworth
Jul 28 20226:30 PM Blastball CougarsBlastball 1 Tigers Kilworth
Jul 28 20226:30 PM U15 Girls FastballNorth #2 Stronach #2
Jul 28 20227:30 PM Blastball PanthersBlastball 4 Lions Kilworth
Jul 28 20227:30 PM Blastball LionsBlastball 5 Panthers Kilworth
15uW57Jul 28 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 2North Middlesex 1Parkhill (B)
18uHL72Jul 28 20228:30 PM 18U (Midget) LL 2Dorchester 1Komoka Back
12u05Jul 29 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon TalonsDelaware Main
S11u02Jul 29 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectSarnia Brigade 11U SOBAMount Brydges Arena
S11u79Jul 29 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectWyoming WranglersKerr Park
11uW84Aug 01 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 1Strathroy 3Komoka Front
9uW42Aug 01 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 39U (Rookie Sr) LL 2Kilworth
Aug 01 20226:30 PM U17 Girls FastballNorth #1 Stronach #1
Aug 01 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2North #1 Stronach #2
15uW59Aug 01 20228:30 PM 15U (Bantam) LL 1Camlachie 1Komoka Back
12u26Aug 02 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon TalonsKiwanis (1)
9uW45Aug 02 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 3Strathroy 2York Street (3)
9uW44Aug 02 20226:00 PM 9U (Rookie Sr) LL 2Strathroy 1Kilworth
11uW86Aug 02 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2North Middlesex Ailsa CraigKomoka Front
Aug 02 20226:30 PM U11 Girls FastballSouthwest #1 Jesse Davidson
13uW44Aug 02 20226:30 PM 13U (Peewee) LL 1Forest 1McRae Park
S11u11Aug 02 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectWyoming WranglersMount Brydges Arena
13uW45Aug 03 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 213U (Peewee) LL 1Delaware Lions Park
Aug 03 20226:30 PM U13 Girls Fastball 2Dorchester Delaware Main
15uW60Aug 03 20227:00 PM 15U (Bantam) LL 2Strathroy 2Alexandra
Aug 03 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyByron 2 Komoka Front
15uW62Aug 04 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 1Strathroy 1Alexandra
11uW89Aug 04 20226:00 PM 11U (Mosquito) LL 2Strathroy 2Fairgrounds (Welch)
8u53Aug 04 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectSt. Thomas CardinalsDoug Tarry (2)
15uW61Aug 04 20226:00 PM 15U (Bantam) LL 2Thedford 1Komoka Back
Aug 04 20226:30 PM U15 Girls FastballSouthwest Lambeth #1
Aug 04 20226:30 PM U13 Girls Fastball 1Byron #2 Delaware Main
S11u06Aug 05 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectDorchester DiamondbacksMount Brydges Arena
12u61Aug 06 20221:00 PM 12U (Peewee) RepSarnia Brigade 12UTecumseh
12u70Aug 06 20224:00 PM 12U (Peewee) RepSarnia Brigade 12UTecumseh
8u03Aug 08 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectLondon West TincapsMount Brydges Arena
13uW47Aug 09 20226:00 PM 13U (Peewee) LL 1Camlachie 1Delaware Lions Park
12u58Aug 09 20226:00 PM 12U (Peewee) RepNorth London NationalsNorth London (3)
Aug 09 20226:30 PM U11 Girls FastballBryon #2 Delaware Main
S11u31Aug 10 20226:00 PM 11U (Mosquito) SelectLondon West TincapsHazelden
8u44Aug 10 20226:00 PM 9U (Rookie) SelectSarnia Brigade 8UClearwater (1)
Aug 10 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyOakridge Komoka Front
Aug 11 20228:30 PM Intermediate Ladies Tri-CountyOakridge West Lions Diamond
12u11Aug 12 20226:00 PM 12U (Peewee) RepLondon TalonsDelaware Main
S11u61Aug 14 20221:00 PM 11U (Mosquito) SelectSarnia Brigade 11U SOBATecumseh
S11u08Aug 19 20226:30 PM 11U (Mosquito) SelectNorth London NationalsMount Brydges Arena
Printed from dkmb.ca on Wednesday, May 18, 2022 at 6:27 PM